Oddělovací čára
Dobrá zpráva pro všechny fanoušky Vražedného pobřeží, kteří mají možnost sledovat slovenskou Markízu: Od 12. 1. 2002 vysílá tato stanice každou sobotu a neděli okolo 18. hodiny večerní "Vražedné pobrežie" (a to doslova, protože seriál se vysílá dabovaný do slovenštiny - díky novému dabingu je nyní zvuk STEREO)Oddělovací čára

Nick Slaughter a Sylvie Gerard před palmou

Sluncem zalité, nekonečně dlouhé písečné pláže. Průzračně čisté, příjemně prohřáté moře. Stovky dlouhovlasých a dlouhonohých krasavic v miniaturních bikinách. Ostrov Key Mariah. Ráj na zemi. Ráj přitahující bohaté lidi, kteří se rozhodli užívat si zde krásy života. Bohužel ale také místo lákající nebezpečné zločince. Místo jako stvořené pro detektiva s culíkem a se smyslem pro ženskou krásu. Nick Slaughter takovým detektivem je.


Oddělovací čára

Oddělovací čára
Gratuluji! WEBovský počítadlo této stránky říká, že jste . zhlukem molekul, kterému se podařilo navštívit stránku o seriálu Vražedné pobřeží. Nedůvěřujete-li počítadlům, pak se podívejte, jak si tato stránka vede ve statistikách serveru Na vrcholu.

E-mail: opice@mailcity.com
I can be emailed also in English, but please consider that English isn't my mother-tongue!
Sie können auch Deutsch schreiben, aber nehmen Sie bitte Rücksicht: Deutsch ist nicht meine Muttersprache!