Jessica Steen

Dovolte mi, abych začal tuto stránku odkazem na BLACK SUN ARTISTS, sdružení mladých uvělců, kteří realizují různé multimediální projekty. Jedním z těchto projektů je i několikadílná minisérie nazvaná "Paradise Island" ("Rajský ostrov"), jejíž děj je inspirován právě seriálem "Sweating Bullets". Členem BLACK SUN ARTISTS je i pan Alex Hölzl (hraje detektiva Roba Corta, který má stejný přístup k životu jako Nick Slaughter), který speciálně pro tuto stránku nafotil záběry z Mexika.

POZOR!!! Novinka! Pokud se zajímáte o hereckou kariéru Roba Stewarta, pak vám doporučuji navštívit zbrusu nové česky psané stránky o seriálu Amazonka na adrese http://mujweb.cz/www/amazonka-serial.

Jessica Steen, mladá a velmi krásná kanadská modelka a herečka, hrála v epizodě "Dead Men Tell" roli doktorky filosofie Patricii Poston. Na svých oficiálních stránkách zveřejnila několik fotografií ze seriálu, které můžete najít na adrese http://www.jessicasteen.com/sweat.html. A na závěr tohoto odstavce ještě musím dodat, že jsem byl velmi potěšen tím, že Jessica byla zřejmě vůbec prvním člověkem, který na své stránky umístil odkaz na mé "Vražedné pobřeží".

Pokud se přesunete na http://members.dencity.com/sheric/index.htm naleznete tam spoustu obrázků ze seriálu, odkazy na stránky se životopisy herců v hlavních rolích a spoustu dalších materiálů o Tropical Heat.

Na stránce http://village.ios.com/~cyber/carolyn.htm naleznete velkou černobílou portrétní fotografii Carolyn a můžete odtud odskočit na částečný seznam Carolyniných rolí.

Pokud vám vrtá hlavou, kde jsem vzal seznam epizod, tak se podívejte na stránku http://www.xnet.com/~fergus/SweatingBullets_1.shtml a je vám vše jasné. Pro úplné šťourali ještě dodávám, že existují i jiné seznamy, ale tento se mi zdál nejvěrohodnější (i když jsou v něm epizody uvedeny v poněkud jiném pořadí, než byly u nás skutečně vysílány) a proto jsem z něho vycházel.

Stručné informace o seriálu lze získat na stránkách lotyšské televize LNT (dá se proklikat na stránky v angličtině, ale je to fuška, takže radši uvedu přímý link na seriál - http://ieva05.lanet.lv/~sd70047/tropi/tropi.htm - občas funguje, občas ne, takže budete muset pokoušet štěstí). Mimo těchto informací je zde k vidění i koláž Nicka Slaughtera s pistolí a pár miniaturních fotek se Sylvií.

Naťukáte-li do prohlížeče adresu http://freethought.tamu.edu/~subg/posts/sb.html můžete si počíst v názoru člověka (?) jménem SubG. Četl jsem to několikrát, ale opravdu nejsem schopný říci - asi na to má "dokonalá" angličtina nestačí :-( -, co si o seriálu opravdu myslí.

Značně nekompletní informace o seriálu nabízí stránka http://bc1.com/users/Blackrider/caa/Television/Tropical.html. Za zhlédnutí snad stojí (podle mého názoru) pěkné pozadí stránky. Takže pokud chcete...

Charakteristiku Nicka Slaughtera můžete najít na adrese http://www.colba.net/~kvnsmith/thrillingdetective/bullets.html. Stránka je součástí většího projektu, který si dává za cíl, shromáždit údaje o co největším počtu detektivů.

Další stránka věnující se tomuto seriálu byla ještě nedávno dostupná na adrese http://www.angelfire.com/bc/sweatingbullets/. Dnes se celá přestěhovala na http://members.tripod.com/~jay2skip/index.html, zmizel obrovský nápis "UNDER CONSTRUCTION" a přibylo mnoho nových materiálů.

Nezapoměl jsem ani na přátele jazyka německého a objevil pro ně http://pioneers.friendfactory.com/taechl/epg/th.htm. Also, lesen Sie, bitte!

Pokud jste se již podívali do pasáže štáb, tak si jistě pamatujete, že úvodní píseň seriálu složil Fred Mollin a proto vám dávám k dispozici jeho oficiální stránku. Jak se z ní můžete dozvědět, složil již hudbu ke spoustě seriálů a při jejich výčtu bohužel na Vražedné pobřeží zapoměl. Snažil jsem se tedy alespoň z webmastera vyloudit text úvodní písně, ale bohužel mi nebyl schopen pomoci (i když byl velmi ochotný, za což děkuji).

Komletní informace o seriálu a spousty detailů zde neuvedených lze nalézt v Internet Movie Database (anglicky) a v německé Internet Movie Database. Hlavní link na seriál v těchto databázích je http://us.imdb.com/Title?%22Tropical+Heat%22+(1991).

Seriál Tropical Heat je distribuován společností Kushner Locke.

Na závěr tu mám jednu prosbu: Pokud víte o jakýchkoliv stránkách, které se alespoň okrajově týkají seriálu, tak se mi, prosím, ozvěte.